چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ | Wednesday, 20 September, 2017

کد خبر : 17543

چاپ خبر
۷۱۸۶۰۴

علی اصغر فانی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص مدارسی که در آن با کارهای انقلابی دانش آموزان مخالف می‌شود گفت: ما ارزش‌یابی سالانه‌ای از مدیران مدارس داریم، و طبیعتا اگر موارد این‌چنینی یا مشابه با این امر هم باشد، با مدیران متخلف برخورد خواهیم کرد.

به گزارش ماهشهر امروز علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با  شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص مدارسی که در آن با کارهای انقلابی دانش آموزان مخالف می‌شود اظهار داشت: تلاش ما در آموزش و پرورش همواره بر تقویت فعالیت‌های فوق‌ برنامه و پرورشی در راستای دیدگاه‌های رهبر معظم انقلاب بوده است.

وی افزود: ما یکصد و پنج‌هزار مدرسه در سراسر کشور داریم و نهادینه کردن دیدگاه‌های رهبری در این مدارس یک مقدار زمان‌بر است ولی ما خودمان را موظف می‌دانیم که فعالیت‌های فوق برنامه را در مدارس تقویت کنیم.

وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه “اگر مدرسه‌ای مخالف با فعالیت‌های انقلابی دانش آموزان باشد، با آن‌ها چه برخوردی صورت خواهد گرفت؟” گفت: ما ارزش‌یابی سالانه‌ای از مدیران مدارس داریم، و طبیعتا اگر موارد این‌چنینی یا مشابه با این امر هم باشد، با مدیران متخلف برخورد خواهیم کرد.

© 2013 کلیه حقوق مادی و معنوی برای ماهشهرامروز محفوظ میباشد.