چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ | Wednesday, 20 September, 2017

کد خبر : 17772

چاپ خبر
همایش تقدیر از مدال آوران تیم کاراته منطقه سوم ندسا +تصاویر

همایش تقدیر از مدال آوران تیم کاراته منطقه سوم ندسا در مسابقات کشوری و بین المللی با حضور سردار روانکار فرمانده منطقه سوم ندسا برگزار شد.

به گزارش ماهشهر امروز همایش تقدیر از مدال آوران تیم کاراته  منطقه سوم ندسا در مسابقات کشوری و بین المللی با حضور سردار روانکار فرمانده منطقه سوم ندسا برگزار شد.

در این همایش ابتدا سرهنگ کبیری رئیس هیئت کاراته منطقه سوم نیروی دریایی امام حسین(ع) با اشاره به افتخار آفرینی و موفقیت های این تیم اظهار کرد: تیم کاراته منطقه سوم ندسا در امور فرهنگی حضور فعالی دارد  و در اردوهای راهیان نور و زیارت مرقد مطهر حضرت امام(ره) نیز شرکت کرده است.

IMG_4408

در ادامه سردار روانکار فرمانده منطقه سوم ندسا ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان گفت: هیئت کاراته یکی از هیئت های فعال منطقه سوم است.

وی افزود: یکی از محاسن ورزش، حفظ سلامتی  و  کسب عناوین و مقام های قهرمانی است ولی موضوع مورد تاکید در کنار این دو، اخلاق است که آن هم از احترام به والدین و  مربیان شروع می شود.

IMG_4419

در پایان مراسم نیز بعد از اجرای حرکات نمایشی تیم کاراته، با اهدا لوح سپاس و هدایایی از مدال آوران  این رشته رزمی و دعوت شدگان به تیم ملی  تقدیر به عمل آمد.

IMG_4429 IMG_4440 IMG_4445 IMG_4455 IMG_4523 IMG_4526

 

© 2013 کلیه حقوق مادی و معنوی برای ماهشهرامروز محفوظ میباشد.