چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ | Wednesday, 20 September, 2017

کد خبر : 20196

چاپ خبر

قائم مقام مرکز فضای مجازی سازمان بسیج مستضعفین همزمان با سال نو مسیحی به دیدار خانواده شهید سرافراز ارمنی وارطان آبراهامیان رفت و با آنان گفتگو کرد.

به گزارش ماهشهر امروز به نقل از صاحب نیوز همزمان با سال نو مسیحی و میلاد حضرت عیسی(ع) قائم مقام مرکز فضای مجازی سازمان بسیج مستضعفین و جمعی از فعالان رسانه و فضای مجازی استان اصفهان به دیدار خانواده شهید سرافراز ارمنی وارطان آبراهامیان رفته و با آنان گفتگو کردند.

قائم مقام مرکز فضای مجازی سازمان بسیج مستضعفین در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سرافراز به ویژه شهدای هموطن مسیحی و ارمنی، از نقش آنان در دوران انقلاب و دفاع مقدس تجلیل کرد و گفت: خداوند حق همه شهدا به ویژه شهدای دفاع مقدس را که امنیت و آرامش امروز را مدیون آنان هستیم برما حلال کند.

رسول شکری نیا، افزود: دفاع از خاک و میهن فقط مختص یک گروه، مذهب یا دین نیست و ارامنه در دوران دفاع مقدس دوشادوش مردم مسلمان ایران اعم از شیعه و اهل سنت برای پاسداری از این سرزمین تلاش کردند و تجلیل مقام معظم رهبری از شهدای مسیحی موید این واقعیت است که ایران متعلق به همه مردم، همه ادیان و همه مذاهب است.

وی ادامه داد: این روحیه مثال زدنی خانواده محترم شهید آبراهامیان قابل ستایش و ستودنی است و باید این نوعدوستی، وطن دوستی و افتخارآفرینی را به همه جامعه تسری داد.

در این دیدار برادر شهید در سخنانی با برشمردن بخشی از زندگی و نحوعه شهادت شهید وارهان آبراهامیان در کردستان، بر آمادگی برای ادامه راه آن شهید سرافراز در دفاع آ از آب و خاک و ایران زمین تاکید کرد و امنیت و آرامش جامعه و همزیستی مسالمت آمیز فرق، ادیان، مذاهب و افراد مختلف را نعمت انقلاب اسلامی و خون شهدا برشمرد.

  1. حسن می‌گه:

    درود خدا بر شهدای عزیز ایران اسلامی

© 2013 کلیه حقوق مادی و معنوی برای ماهشهرامروز محفوظ میباشد.