چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ | Wednesday, 20 September, 2017

کد خبر : 20781

چاپ خبر
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بندرماهشهر خبر داد:

سرگرد اسلام دوست گفت: طرح نهال کاری در زمینی به مساحت ۱۰۰ هکتار از اراضی معین شده توسط منابع طبیعی که کانون ریزگرد ها محسوب می شوند ، در ۳۰ کیلومتری جاده اهواز به بندرماهشهر ، قرار هست تا پایان ۱۰ فروردین سال جدید انجام شود.

سرگرد اسلام دوست فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بندر ماهشهر در گفت و گو با ماهشهر امروز با اشاره به اجرای طرح نهال کاری در جاده اهواز به بندرماهشهر(آزاد راه خلیج فارس) اظهار داشتند : با توجه به فراخوانی که از سوی سردار شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) داده شد، تعدادی از نواحی مقاومت بسیج  استان خوزستان از جمله ناحیه مقاومت بسیج  بندرماهشهر برای انجام طرح نهال کاری اعلام آمادگی کردند .

وی افزود: این طرح در زمینی به مساحت ۱۰۰ هکتار از اراضی معین شده توسط منابع طبیعی که کانون  ریزگرد ها محسوب می شوند ، در ۳۰ کیلومتری جاده اهواز به بندرماهشهر ، قرار هست تا پایان ۱۰ فروردین سال جدید انجام شود.

سرگرد اسلام دوست گفته است که معاونت بسیج سازندگی ناحیه ماهشهر اقدامات مقدماتی از جمله پیگیری تهیه نقشه، پیگیری خرید و  تهیه ۲۱۰۰۰ اصله نهال،  و اجاره ی  بیل مکانیکی و سایر ملزومات را در راس کارش قرار داده و کار گروه مخصوص نهال کاری را تشکیل داده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بندرماهشهر ادامه داد: به همین منظور جلسات متعددی با حضور حوزه های مقاومت بسبج  شهرستان ، بسبج ادارات، معاونت مهندسی و معاونت آماد ناحیه مقاومت  بندرماهشهر در این زمینه برگزار شد و با همکاری دکتر قمر فرماندار محترم شهرستان که قول مساعدت در این موضوع را داده است از ظرفیت های شهرستان در این زمینه استفاده خواهد شد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: سپاه و بسیج برای عرصه های کار سخت همیشه آماده است و برای حل معضل ریزگرد ها و علاج این موضوع و با بهره گیری از ظرفیت بسیح، وارد این عرصه خواهیم شد و اهتمام جدی در این زمینه خواهیم داشت/.

© 2013 کلیه حقوق مادی و معنوی برای ماهشهرامروز محفوظ میباشد.