چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ | Wednesday, 20 September, 2017

کد خبر : 20967

چاپ خبر
این روزهای شهرک طالقانی شهرستان بندرماهشهر

شدت گرفتن برخی مشکلات شهرک طالقانی در روزهای اخیر، گذران زندگی بر مردم این شهرک را دشوار کرده است.

به گزارش ماهشهر امروز شدت گرفتن برخی مشکلات شهرک طالقانی در روزهای اخیر، گذران زندگی بر مردم این شهرک را دشوار کرده است.

این روزها امکانات اولیه ی زندگی شهری همچون فاضلاب ، جمع آوری زباله ها،جوی های روبازی که روزبه روز به حجم لجن و آشغال های درونش افزوده می شود، در وضعیت بحرانی قرار دارد.

مردم این شهرک اینبار از اوضاع نابسامان شهرشان به #امام_جمعه این شهرک پناه برده اند شاید او بتواند کاری کن و شاید به امام جمعه شان گله می کنند چون دیگر از تعدد شکایاتشان به مسئولین و شنیده نشدن صدایشان به تنگ آمده اند.

دیگر رسانه ها هم از ازدیادِ انعکاسِ وضعیتِ اسفناکِ کوچه پس کوچه های این شهرک و خبری نشدن از خبرهای منعکس شده به تنگ آمده اند.

خطر مرگ از قِبَلِ جوی های روبازِ بی در و پیکر این شهرک جان کودکان این شهرک را تهدید می کند.
آخرین بار که چنین اتفاقی افتاد و یک کودک در لجنزار های روباز این شهرک جان داد، مسئولی بیانیه داد که خانواده او در زمین تصرفی خانه ساخته اند و خون کودک گردن خودشان است!! خب که چه؟ چون از شدت فقر در گوشه ای خانه بلوکی ساخته اند محکوم به تلف شدن هستند؟! کدام یک از احکام مدیریت اسلامی چنین وضعیتی را می پذیرد؟ نباید وضعیتشان سریعتر مشخص می شد تا جامعه شاهد چنین فجایع دردناکی نباشد؟!

انتصاب و انتخاب به سفارش فلان حزب و فلان بزرگ طایفه در حال تیشه زدن به ریشه این شهر است. کاش تدبیری صورت گیرد تا از انتخاب های متعصبانه و حزبی پرهیز شود تا روزنه ی امیدی در این شهر و شهرک و آبادی مشاهده شود.
راستی….
ناصر که یکی از ساکنین شهرک طالقانی است می گوید هنوز در این شهرک فقر بیداد می کند و عده ای از شدت نداری و بی مکانی به زمین های تصرفی پناه آورده و پناهگاهی بلوکی ساخته اند تا زندگی را در آن بگذرانند.

مرد میان سالی که با شنیدن موضوع گفت و گو برآشفته شد با تندی گفت: هنوز مردم ما مشکل آب دارند، هنوز این شهرک جوانان بیکار زیادی دارد، هنوز وضعیت بازار متاثر کننده است، هنوز کودکانمان تفریح درستی ندارند، اعتیاد دامنگیر بسیاری از جوانانمان شده است، هنوز از شدت نداری در هر خانه چندین خانواده زندگی می کنندو…

امام جمعه این شهرک می گوید: پول و بودجه در این شهر فراوان وجود دارد اما کجا خرج می شود؟ مدیریتی وجود ندارد.

حجت الاسلام هاشمی ادامه میدهد: شورا باید شهردار آینده #بندرماهشهر را فردی کارآمد و امین انتخاب کند.

وی در خصوص پروژه های بر زمین مانده می گوید:باید از شهردار فعلی پرسید بودجه شهرک طالقانی کجا خرج می شود و چرا وضعیت پروژه ها بلاتکلیف است؟

شاید این سوال اصلی همه مردم شهرک طالقانی و سایر مردم رنجدیده شهرستان بندرماهشهر است که به راستی بودجه های کلان شهرستان در کجاها خرج می شوند؟

© 2013 کلیه حقوق مادی و معنوی برای ماهشهرامروز محفوظ میباشد.