چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ | Wednesday, 20 September, 2017

کد خبر : 6517

چاپ خبر
صنایع ماهشهر

ماهشهرامروز:سرمربی تیم بسکتبال لیگ برتری صنایع ماهشهر گفت: تیم بسکتبال صنایع ماهشهر در چند پست ضعف بسیار شدید دارد و با تقویت این پست‌ها نتیجه بهتری خواهیم گرفت.

به گزارش ماهشهرامروز،علی عموری در گفت‌و‌گو با ماهشهرامروزاظهار کرد: تیم بسکتبال صنایع ماهشهر در چند پست ضعف بسیار شدید دارد که ضعف در پست ۵ و ۱ بسیار مشهود است که با تقویت این پست‌ها نتیجه بهتری خواهیم گرفت.

وی افزود: تاکنون هیچ شخصی و هیچ نهاد و شرکتی برای رفع این ضعف‌ها با تیم صنایع همکاری نکرده اما این قول را به هواداران می‌دهم با تقویت تیم و بعضی پست‌ها در دور برگشت نتیجه بهتری بگیریم.

سرمربی تیم بسکتبال صنایع گفت: اگر بتوانیم تیم را تقویت کنیم و روحیه تیم را بالا ببریم اگر قرار باشد بازی را واگذار کنیم بدون شک با اختلاف کمتری زمین را ترک خواهیم کرد.

وی افزود: اصلا دلم نمی‌خواهد اعتراض کنم اما شرایط فعلی تیم و نارضایتی به حق هواداران مرا مجبور به اعتراض می‌کند.

عموری بیان کرد: اگر این داستان نبود سرمایه گذار ادامه داشته باشد قطعا بهتر از این نخواهیم بود شاید وضع از این هم بد‌تر شود اما با وجود یک حامی مالی در دوره برگشت می‌توانیم شاهد پیروزی تیم صنایع ماهشهر نیز باشیم.

وی گفت: از صبوری هواداران قدردانی می‌کنم و از همه آن‌ها خواهش می‌کنم که به سالن بیایند و ما را از حمایت‌های خود بی‌نصیب نگذارند چراکه تنها حامی تیم صنایع هواداران تیم هستند.

انتهای پیام/

© 2013 کلیه حقوق مادی و معنوی برای ماهشهرامروز محفوظ میباشد.