چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ | Wednesday, 20 September, 2017

کد خبر : 27

چاپ این مطلب
 1. جمعي از كار كنان رسمي كار گري بهزيستي. می‌گه:

  از طرف جمعی کار کنان رسمی کار گری بهزیستی استانهای آذربایجان شرقی و غربی – اردبیل- اصفهان- البرز- بوشهر – تهران – چهار محال بختیاری – خراسان جنوبی – شمالی – رضوی – خوزستان- گلستان – گیلان – لرستان- مازندران- زنجان – سمنان – سیستان وبلوچستان – فارس – قزوین -قم- کردستان – کرمان – کر مانشاه – کهگیلویه و بویراحمد – مر کزی – هر مز گان – همدان- یزد – البرز و بهزیستی کشوربسمه تعالی ریاست محترم دیوان عدالت اداری کشور سلام علیکم احتراما به استحضار می رساند ما کارکنان رسمی کارگری بهزیستی از هر دو قانون کار و خدمات کشوری محروم هستیم . حقوق و مزایا ما از بند ((و)) تبصر ۱۹ اداره کل خزانه دریافت می کنیم اما در احکام کارگزینی ما نه مثل همکاران قانون کاریم ، نه مثل همکاران خدمات کشوری ، نه مثل همکاران قرارداد معین . این سوال برای همه ما کارکنان رسمی کارگری بهزیستی پیش آمده که ما واقعاً چه نوع استخدامی هستیم؟ نه مثل کارگران مشمول قانون کاریم و نه مانند همکاران خدمات کشوری! نه مثل همکاران قرار داد معین . لازم به ذکر است که ماها دارای مدرک کارشناسی و بالاتر مرتبط با کار بهزیستی هستیم اما هیچ پست سازمانی نداریم فقط با ابلاغ انشایی مشغول به خدمت در پست های حاکمیتی هستیم بدون دریافت مزایای پستی که در آن کار می کنیم . مسئولین باید به این امر توجه داشته باشند که ما کارگر شرکت های خدماتی و یا کارخانه جات نیستیم بلکه به استخدام سازمانی کاملا دولتی در آمدایم . از حضرتعالی عاجزانه خواستاریم که از ریاست محترم بهزیستی کل کشور بخواهید این مشکل مهم حل کنند (تبدیل وضعیت از رسمی کارگری به رسمی کشوری یا پیمانی ) از طرف جمعی کار کنان رسمی کار گری بهزیستی استانهای آذربایجان شرقی و غربی – اردبیل- اصفهان- البرز- بوشهر – تهران – چهار محال بختیاری – خراسان جنوبی – شمالی – رضوی – خوزستان- گلستان – گیلان – لرستان- مازندران- زنجان – سمنان – سیستان وبلوچستان – فارس – قزوین -قم- کردستان – کرمان – کر مانشاه – کهگیلویه و بویراحمد – مر کزی – هر مز گان – همدان- یزد – البرز و بهزیستی کشور با تقدیر تشکر

 2. جمعي از كار كنان رسمي كار گري بهزيستي. می‌گه:

  گریزی بر مشکل حل‌نشده‌ای به نام کارکنان رسمی کارگری ادارات دولتی نظیر بهزیستی اکنون «امید» به «تدبیر» دکتر روحانی است بیش از یکسال از نوشتن نامه نخست به ریاست جمهوری، مسئولان استانی و نمایندگان مجلس می گذرد. نامه ای که هنوز هم بسیاری از نویسندگانش امیدوار به رسیدن جوابش هستند.
  برای بسیاری از آنها باور کردنی نیست مردی میانه اندام و همیشه در سفردولتهای نهم و دهم که براساس آمار، گیرنده بیشترین در خواستها و نامه های مردمی در عمر پربرکت نظام جمهوری اسلامی بوده است و در مدت صدارتش در خیابان پاستور هیچ نامه ویا درخواست به حقی را بی پاسخ نگذاشته هنوز جواب نامه آنها را نداده است . آنها جمعی از کارکنان رسمی کارگری نهادهای دولتی هستند که حالا با نگرانی روزهای واپسین باقیمانده از عمر دولت دهم را می شمارند. روزهایی که هرچند هر ساعتش برای بیشتر شهروندان ایرانی آبستن خبری از حل مشکلات استخدام در ارگانهای دولتی، اجرای طرحهای حمایتی ازقشرهای مختلف و انجام برنامه های معطل مانده در دولتهای قبلی است اما هنوز با وجود اجرای طرحهایی نظیر خدمات کشوری و ساماندهی شرکتهای خدماتی و کارگران شرکتی برای این قشرمژده ای نداشته است .
  این کارکنان را که هنوز امیدوار به حل مشکلات خود به دست گره گشای دکتر محمود احمدی نژاد هستند؛ در آیین نامه استخدام ادارات دولتی به نام مستخدمین رسمی – کارگری می شناسند. این افراد با مدارک تحصیلی از دیپلم تا کارشناسی ارشد حالا سالهاست در تبعیضی آشکار نسبت به همکاران خود که تنها با تفاوتی موسوم به مستخدمین رسمی کارمندی در ادارات دولتی مشغول بکارند نه حق تاهل می گیرند و نه فوق العاده برای بدی آب و هوا، نه حق تحصیلات به آنان پرداخت می شود و نه از مزایای محرومیت مناطق جنگی استفاده می‌کنند.
  این محرومیت و تبعیض در حالی انجام می شود که تنها اختلاف بین آنان و همکارنشان در استفاده از نقل کارگری و کارمندی است و البته وقتی پای درد دلشان می نشینی احساس می کنی در این میان حتی حرمت کلمه در کارگر هم که عطر و بوی بوسه پیامبر مهربانی (ص ) را با خود دارد نیز بر دردهایشان می افزاید. آنان که در دوران دفاع مقدس مرزدارانی غیور بوده و بسیاری از آنان از خانواده های معظم شهدا و جانبازان و ایثارگرانند در تمام این سالها دم فرو بسته اند و تبغیض آشکار بین آنها و همکارانشان سبب شده با مسایل و مشکلات مالی بسیار دست و پنجه نرم کنند. تلخی این تبعیض و تناقض آشکار آنجا روشن می شود که در هنگام پرداخت عیدی بر خلاف روند محاسبه این مزیت بر اساس قانون کارو برای کارگران از منظر سازمان دولتی متبوع خود آنان کارمند محسوب شده و همانند کارمندان رسمی عیدی دریافت می کنند .
  این وضعیت آنها را شبیه ضرب المثل معروف می کندکه (یا مرغ باش بپر، یا شتر باش و ببر!!!) نگاهی به فراوانی این افراد در نهادهایی نظیر بهزیستی ، تربیت بدنی نیز حکایت از نبود نگاه کارشناسی شده به وضعیتهای استخدامی آنان در احکامشان است و وجود این جایگاه دوگانه کارمندی رسمی و کارگری رسمی در این نهادها تا حدودی غیر منطقی و نیازمند تجدید نظر می دهد. این در حالی است که احکام کارگزینی این کارکنان رسمی – کارگری از نظر مزایای مندرج و مزایای جانبی با قانونهای خدمات مدیریت کشوری و قانون کار همخوانی نداشته و در راستای تحقق شعار عدالت گستری دولت نهم و دهم نیازمند بازنگری ویژه است. آنان که تا پیش از اجرای قانون خدمات کشوری امیدوار به رفع این تبعیضها و بهره گیری از مزیتهای قانونی خود نظیر حق تاهل و غیره بودند از حل نشدن این اجحاف در حق خود و دیگر همکارنشان دلسرد شده و حالا تمام امیدشان به رییس جمهوری منتخب است.
  تا خواسته ای که تنها در چند کلمه خلاصه می شود تا حق قشری نه چندان کم جمعیت در جامعه نیز از حقوق قانونی خود که همان حق تاهل، بدی آب و هوا ، محرومیت مناطق جنگی ، حق تحصیلات دانشگاهی و سختی کار است و به همکارانشان پرداخت می شود بی بهره نما نند و یا خواهان تبدیل وضعیت به خدمات کشوری اعم از رسمی کشوری یا پیمانی هستند. همانگونه که در بالا ذکر شد تأمین نیروی انسانی ادارات دولتی و سازمان‌های وابسته به روش‌های مختلف از جمله بکارگیری کارکنان رسمی کارگری صورت می‌گیرد.
  این در حالی است که بخشی از این مجموعه معلق نتوانسته‌اند جای خود را نه در بین کارکنان پیمانی و نه رسمی کشوری پیدا کنند. از طرفی علیرغم پیگیری‌های متعدد جمع کثیری از این قشر زحمتکش از طریق ارسال نامه به ریاست محترم جمهوری، جناب دکتر احمدی‌نژاد، مسئولان استانی و نمایندگان محترم استان در مجلس شورای اسلامی و همچنین انعکاس مشکلات خود از طریق رسانه‌های محلی، نشریات سراسری و خبرگزاری‌ها، متأسفانه تاکنون هیچگونه اقدامی در این زمنیه صورت نگرفته است.
  اکنون با توجه به روی کار آمدن دولت تدبیر و امید و انتخاب شخصیت فرهیخته و مورد اعتماد ملت، جناب دکتر روحانی، این مجموعه این بار چشم امید خود را به ایشان دوخته‌اند تا با تدبیر خویش و با بهره‌گیری از درایت و نگاه واقع‌بینانه، مشکل‌شان به پایان برسد و این دغدغه‌ی روزمره دست از سر زندگی‌شان بردارد. در این راستا، دبیر جامعه اسلامی کارمندان با اشاره به زحمات بی‌بدیل این مجموعه خاطرنشان کرد: بهره‌گیری از حقوق قانونی و مزیت‌هایی که این دسته از کارکنان دولت از آن محروم هستند از جمله حق تأهل، بدی آب و هوا، حق مدارج دانشگاهی و سختی کار باید برای آن‌ها اجرایی گردد.
  سید خلیل سجادی در ادامه تبدیل وضعیت این کارکنان را به خدمات کشوری اعم از رسمی کشوری و پیمانی خواستار شد و اضافه کرد: کارکنانی که در این شرایط قرار می‌گیرند( رسمی کارگی) مدارک تحصیلی و به ویژه مدارک دانشگاهی هیچ‌گونه تأثیری در ارتقاء جایگاه اداری و حقوق و مزایای دریافتی آن‌ها ندارد که این موضوع نیز به تنهایی اجحاف در حق این قشر به شمار می‌رود. وی همچنین افزود: کارگران رسمی کارگری خدماتی مورد بحث با هر گروهی که استخدام می‌شوند بدون کسب گروه جدید در طول دوران خدمت خویش با همان گروه استخدامی بازنشست می‌شوند که این قانون نیز باید مورد بازبینی و تغییر قرار گیرد. دبیر جامعه اسلامی کارمندان در پایان ابراز امیدواری کرد: با توجه به ضرورت حمایت مسئولان ذیربط از این قشر خدمتگزار مشکلات مطرح شده در آینده‌ای نه چندان دور حل شود. { اکنون «امید» به «تدبیر» دکتر روحانی است{ نامه ه ای که سالها پشت در مانده
  نامه ای که سالها پشت درهای بسته دولت عدالت محور نهم و دهم بدون انجام عدالت در پاستور معطل ماند .
  ؛ به نقل از جمعی از کار کنان رسمی کار گری بهزیستی کشور نامه ای که سالها پشت درهای بسته دولت عدالت محور نهم و دهم بدون انجام عدالت در پاستور معطل ماند .
  آیا باز هم باید معطل جوابی بماند؟ و شاهد بکارگیری نیروهایی رسمی کارمندی به غیراز نیروهای رسمی کارگری داخل ادارات باشیم؟ و فقط حسرت نداشتن دوستانی در بالا دست ؟؟؟
  ویا نه، جوابی امیدوار کننده از پاستور بیاید و حق دوستان رسمی کارگری که در ادارات استان و کشور کم نیستند زیر پا مانده و له شده نماند و حق به حق دار میرسد یانه؟؟

 3. جمعي از كار كنان رسمي كار گري بهزيستي. می‌گه:

  جناب آقای انوشیروان بند پی
  ریاست محترم سازمان بهزیستی کشور
  سلام علیکم
  احتراماً به استحضار می رساند تعدادی از نیروهای فعال و کاردان در این اداره کل تحت عنوان رسمی کارگری مشغول به انجام وظیفه هستیم که اغلب دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی بوده که متاسفانه مزایای مندرج در احکام کارگزینی و سایر مزایای جانبی از جمله بدی آب و هوا، محرومیت مناطق جنگی حق تحصیلات دانشگاهی و سختی کار و ………. شامل ما نمی شود. جالب اینکه چارت خالی سازمانی داریم که با توجه به سوابق و تخصصی که هر کدام از ما در مشاغلی که سالها در آن کار می کنیم و تجربه کافی را کسب نموده ایم. در اداره ای که در آن هستیم حتی اگر چارت خالی نیز نداشته باشد مسئولین محترم سازمان می توانند از مرکز درخواست پست جدید نمایند. حال این این سوال برای همه ما پیش آمده که ما واقعاً چه نوع استخدامی هستیم نه مثل کارگران مشمول قانون کاریم !و نه مانند همکاران خدمات کشوری! نه مثل همکاران قراردادمعین !موقع پرداخت پاداش پایان سال، عیدی ما باید اندازه مبلغ عیدی کارمندان رسمی باشد چونکه حقوق ما از محل بند (( و )) تبصره ۱۹ قانون بودجه و از طریق خزانه پرداخت می شود. اگر تفاوت ما از نوع بیمه باشد که نیروهای پیمانی و قرادادهای کار معین نیز بیمه تأمین اجتماعی می باشند! مسئولین باید به این امر مهم توجه داشته باشند که ما کارگر شرکتهای خصوصی و یا کارخانجات نیستیم بلکه ما به استخدام سازمانی کاملاً دولتی درآمده ایم. لذا جهت احقاق حقوق و پرهیز از تبعیض و ایجاد عدالت اداری ما کارکنان رسمی کارگری شاغل در اداره دولتی خواهان تبدیل وضعیت در قالب طرح از رسمی کارگری به رسمی کشوری و یا پیمانی می باشیم تا بتوانیم همانند کارکنان رسمی از قانون نظام هماهنگ و خدمات کشوری بهره مند شویم.این مشکل کلیه همکاران رسمی کارگری بهزیستی سراسر کشور می باشد.
  با احترام
  جمعی از کارکنان رسمی کارگری بهزیستی

 4. جمعي از كار كنان رسمي كار گري بهزيستي. می‌گه:

  جناب آقای انوشیروان بند پی
  ریاست محترم سازمان بهزیستی کشور
  سلام علیکم
  احتراماً به استحضار می رساند تعدادی از نیروهای فعال و کاردان در این اداره کل تحت عنوان رسمی کارگری مشغول به انجام وظیفه هستیم که اغلب دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی بوده که متاسفانه مزایای مندرج در احکام کارگزینی و سایر مزایای جانبی از جمله بدی آب و هوا، محرومیت مناطق جنگی حق تحصیلات دانشگاهی و سختی کار و ………. شامل ما نمی شود. جالب اینکه چارت خالی سازمانی داریم که با توجه به سوابق و تخصصی که هر کدام از ما در مشاغلی که سالها در آن کار می کنیم و تجربه کافی را کسب نموده ایم. در اداره ای که در آن هستیم حتی اگر چارت خالی نیز نداشته باشد مسئولین محترم سازمان می توانند از مرکز درخواست پست جدید نمایند. حال این این سوال برای همه ما پیش آمده که ما واقعاً چه نوع استخدامی هستیم نه مثل کارگران مشمول قانون کاریم !و نه مانند همکاران خدمات کشوری! نه مثل همکاران قراردادمعین !موقع پرداخت پاداش پایان سال، عیدی ما باید اندازه مبلغ عیدی کارمندان رسمی باشد چونکه حقوق ما از محل بند (( و )) تبصره ۱۹ قانون بودجه و از طریق خزانه پرداخت می شود. اگر تفاوت ما از نوع بیمه باشد که نیروهای پیمانی و قرادادهای کار معین نیز بیمه تأمین اجتماعی می باشند! مسئولین باید به این امر مهم توجه داشته باشند که ما کارگر شرکتهای خصوصی و یا کارخانجات نیستیم بلکه ما به استخدام سازمانی کاملاً دولتی درآمده ایم. لذا جهت احقاق حقوق و پرهیز از تبعیض و ایجاد عدالت اداری ما کارکنان رسمی کارگری شاغل در اداره دولتی خواهان تبدیل وضعیت در قالب طرح از رسمی کارگری به رسمی کشوری و یا پیمانی می باشیم تا بتوانیم همانند کارکنان رسمی از قانون نظام هماهنگ و خدمات کشوری بهره مند شویم.این مشکل کلیه همکاران رسمی کارگری بهزیستی سراسر کشور می باشد.
  با احترام
  جمعی از کارکنان رسمی کارگری بهزیستی

 5. محمدرضا می‌گه:

  با ترک فرمانداری حضور جمال صالح زاده در عرصه انتخابات جدی تر شد
  جمال صالح زاده با ترک فرمانداری شهرستان بندر ماهشهر رسما کار جدی خود را برای حضور پر رنگ در انتخابات مجلس شروع کرد
  جمال صالح زاده از جوانان خوش فکر شهرستان بندر ماهشهر بوده و آشنایی دیرین با فعالیت های اجرایی از جمله شهرداری و فرمانداری را در کارنامه دارد
  وی کارشناس رشته اقتصاد و از اساتید دانشگاه ازاد و پیام نور می باشد و به زودی تحصیلات تکمیلی خود را در مقطع دکترا آغاز خواهد کرد.

 6. ارمان فریدی می‌گه:

  سلام بند ماهشهر داری یک پایانه می باشد به نام خلیج فارس که متاسفانه فاقد کوچکترین امکانات می باشد نه مسجدی که بتوان در ان نماز خواند نه سیستم سرمایشی ونه جایگاه مشخص شده برای سوار شدن ون نظارتی برتا کسی های موجود درترمینال و هزاران مشکل دیگر چرا هیچ یک از مسولین به این مسله رسیدگی نمیکنند

 7. کارگران روزمزد می‌گه:

  تا کی بیکاری
  مسولان چرا پاسخ نمی دهند کاری نمی کنند نظارتی نمی کنندو….
  در منطقه ویژه و نا عدالتی ها جوانان بومی با بیکاری روزشب می کنندبه امید روزبعد درحالی غیر بومی ها شاغل هستند
  اداره کار فقط لیست ها سیاه می کند
  شرکت ها فساد اداری و مخفی کاری انجام می دهند.

 8. عارف می‌گه:

  با سلام حدود ۲ماه پیش جناب دکتر زارع که فردی لایق وجلنباز ورزمنده هستند به حق مدیر بهداشت ودرمان نفت ماهشهر شدند ولی متاسفانه به دلایلی همچون (ترس وتحت فشار بودن ایشان)همچنان معاونین مدیر قبلی که پرسنل از آنها راضی نیستند همچنان زمامدار هستند.جناب دکتر زارع چرا آنا را کنار نمیگذارید؟؟

 9. برگزاری کنفرانس ملی رودخانه کارون با مشارکت دانشگاه های استان خوزستان و چهارمحال و بختیاری
  این کنفرانس از 6 لغایت 8 اسفند ماه 1393 در اهواز به دبیری دکتر مهدی قمشی و با حضور و سخنرانی مسئولین کشوری مانند مهندس علیرضا دائمی، معاون وزیر نیرو(معاونت امور اقتصادی و برنامه ریزی وزارت نیرو)، نماینده سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی کشور و مدیر کل امور حقوقی سازمان امور اراضی کشور برگزار می گردد.
  اگرچه مسئولین ادرات و سازمان های استان خوزستان و چهارمحال و بختیاری نیز در این کنفرانس حضور و سخنرانی می نمایند که می توان به سخنرانی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان چهارمحال و بختیاری، ریاست محترم سازمان جهاد کشاورزی استان خوزستان، معاون بهره برداری کشاورزی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی و مدیر کل اداره حفاظت محیط زیست استان چهارمحال و بختیاری اشاره نمود.
  در بخش سخنرانی مطالعات دانشگاهی، نماینده 5 دانشگاه استان خوزستان و چهارمحال و بختیاری، پژوهش های صورت گرفته مرتبط با بررسی پتانسیل ها و چالش های رودخانه کارون در این پنج دانشگاه را ارائه می نمایند که می توان به سخنرانی دکتر مسعود صدری نسب، ریاست دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر(نماینده دانشگاه در کنفرانس) و دکتر سید محمد کاشفی پور، معاون آموزشی دانشگاه شهید چمران اهواز(نماینده سخران دانشگاه در کنفرانس) اشاره نمود.
  این کنفرانس دارای محورهای زیر می باشد:
  الف) بررسی کیفیت آب و آلودگی رودخانه کارون(تحت نظر تخصصی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر)
  ب)فرصت ها و پتانسیل های رودخانه کارون در طرح احیای 550 هزار هکتار از اراضی طرح کشاورزی مقام معظم رهبری
  پ)مدیریت فرصت ها و پتانسیل های رودخانه کارون در توسعه کشاورزی، صنعت و انرژی پایدار
  ت) فرصت ها و پتانسیل های رودخانه کارون در توسعه کشت و صنعت نیشکر و بررسی تاثیرات منفی کشت و صنعت نیشکر بر رودخانه کارون و راهکار های پیشگیری از ایجاد و حل بحران
  ث) فرصت ها و پتانسیل های رودخانه کارون در توسعه منطقه آزاد اروند
  ج)فرصت ها و پتانسیل های گردشگری رودخانه کارون(تحت نظر تخصصی پژوهشکده گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور)
  چ) فرصت ها و پتانسیل های رودخانه کارون در تعدیل اقلیم منطقه
  ح)فرصت ها و پتانسیل های رودخانه کارون در توسعه کلانشهر اهواز و شهرهای هم مسیر
  خ) ایده های خلاقانه و مبتکرانه در به کارگیری فرصت ها و پتانسیل های رودخانه کارون
  د) شیوه های آموزش مردم و مسئولین در به کارگیری فرصت ها و پتانسیل های رودخانه کارون و جلوگیری از آلودگی های محیط زیستی رودخانه کارون از طرف شرکت ها، کارخانه های صنعتی و بیمارستان ها

  این کنفرانس که به صورت فراخوان مقاله ای برگزار می گردد و مقالات پذيرفته در مجلات علمي-پژوهشي مانند فصلنامه علمي- پژوهشي برنامه ريزي منطقه اي و مجله JOURNAL OF FUNDAMENTAL AND APPLIED LIFE SCIENCES چاپ مي شوند و در پايگاه هاي مانند پايگاه ISC، پژوهشگاه علوم وفناوري اطلاعات ايران و SID نمايه مي شوند و تحت مجموعه مقالات کنفرانس داراي شاپا منتشر مي گردند.
  نظارت علمی این کنفرانس با نظارت اساتید و پژوهشگران دانشگاهی در کنار مسئولین ادرات و سازمان ها که شخصیت های دانشگاهی می باشند، انجام می گردد که می توان به دکتر هشنگ حسونی زاده نائب دبیر کنفرانس و دبیر کمیته علمی کنفرانس اشاره نمود.
  جهت اطلاعات بیشتر به وب سایت کنفرانس مراجعه فرمایید: http://www.karoon1393.ir

  • جمعي از كار كنان رسمي كار گري بهزيستي. می‌گه:

   جناب آقای انوشیروان بند پی
   ریاست محترم سازمان بهزیستی کشور
   سلام علیکم
   احتراماً به استحضار می رساند تعدادی از نیروهای فعال و کاردان در این اداره کل تحت عنوان رسمی کارگری مشغول به انجام وظیفه هستیم که اغلب دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی بوده که متاسفانه مزایای مندرج در احکام کارگزینی و سایر مزایای جانبی از جمله بدی آب و هوا، محرومیت مناطق جنگی حق تحصیلات دانشگاهی و سختی کار و ………. شامل ما نمی شود. جالب اینکه چارت خالی سازمانی داریم که با توجه به سوابق و تخصصی که هر کدام از ما در مشاغلی که سالها در آن کار می کنیم و تجربه کافی را کسب نموده ایم. در اداره ای که در آن هستیم حتی اگر چارت خالی نیز نداشته باشد مسئولین محترم سازمان می توانند از مرکز درخواست پست جدید نمایند. حال این این سوال برای همه ما پیش آمده که ما واقعاً چه نوع استخدامی هستیم نه مثل کارگران مشمول قانون کاریم !و نه مانند همکاران خدمات کشوری! نه مثل همکاران قراردادمعین !موقع پرداخت پاداش پایان سال، عیدی ما باید اندازه مبلغ عیدی کارمندان رسمی باشد چونکه حقوق ما از محل بند (( و )) تبصره ۱۹ قانون بودجه و از طریق خزانه پرداخت می شود. اگر تفاوت ما از نوع بیمه باشد که نیروهای پیمانی و قرادادهای کار معین نیز بیمه تأمین اجتماعی می باشند! مسئولین باید به این امر مهم توجه داشته باشند که ما کارگر شرکتهای خصوصی و یا کارخانجات نیستیم بلکه ما به استخدام سازمانی کاملاً دولتی درآمده ایم. لذا جهت احقاق حقوق و پرهیز از تبعیض و ایجاد عدالت اداری ما کارکنان رسمی کارگری شاغل در اداره دولتی خواهان تبدیل وضعیت در قالب طرح از رسمی کارگری به رسمی کشوری و یا پیمانی می باشیم تا بتوانیم همانند کارکنان رسمی از قانون نظام هماهنگ و خدمات کشوری بهره مند شویم.این مشکل کلیه همکاران رسمی کارگری بهزیستی سراسر کشور می باشد.
   با احترام
   جمعی از کارکنان رسمی کارگری بهزیستی

© 2013 کلیه حقوق مادی و معنوی برای ماهشهرامروز محفوظ میباشد.